MBAHET TRYEZA PERPUTHSHMERIA E PRIORITETEVE TE QEVERISE QENDRORE ME ATO TE QEVERIVE LOKALE TE RAJONIT QENDER

Prishtinė, 15 gusht 2016- Nė tryezėn e organizuar nga Instituti Riinvest “Pėrputhshmėria e prioriteteve tė Qeverisė qendrore me ato tė qeverive lokale tė rajonit Qendėr” janė prezantuar dhe diskutuar tė gjeturat e dala nga intervistat me zyrtarė tė komunave nė rajonin ekonomik Qendėr. Nė tryezė, nė cilėsinė e panelistėve, ishin pjesėmarrės z. So...

tetor 01, 2011

Invest in Kosovo

username
password