FORUMI EKONOMIK I GRAVE ANETARESOHET NE KESHILLIN KOMBETAR PER ZHVILLIM EKONOMIK

Prishtinė, 15 nėntor, 2016 Nė mbledhjen e 115 tė Qeverisė sė Kosovės, e cila u mbajt me 11 Nėntor 2016, me kėrkesė tė Forumit Ekonomik tė Gruas, dhe me rekomandimin e Ministres sė Ministrisė sė Tregtisė dhe Industrisė, znj. Hykmete Bajrami, u morr vendimi pėr anėtarėsimin e Forumit Ekonomik tė Grave, si anėtare me tė drejta tė plota nė Kėshillin...

tetor 01, 2011

Invest in Kosovo

username
password