PERFUNDON TRAJNIMI DY DITOR PER PERFAQESUES TE BIZNESEVE MBI PARIMET E QEVERISJES KORPORATIVE

Prishtinė, 22 Tetor 2015 Pėrfaqėsues tė bizneseve nga sektorė tė ndryshėm, pėr dy ditė me radhė kanė ndjekur trajnimin mbi parimet e qeverisjes korporative. Nė ditėn e parė tė trajnimit, pjesėmarrėsit u njoftuan detajisht me konceptet dhe rolin e rėndėsishėm qė luan qeverisja korporative nė zhvillimin dhe qėndrueshmėrinė e bizneseve. Nė fjalinė ...

tetor 01, 2011

Invest in Kosovo

username
password