MBAHET KONFERENCA: TE DHENAT E HAPURA QEVERITARE: CELES PER TRANSPARENCE, LLOGARIDHENIE DHE SHOQERI AKTIVE

Prishtinė, 6 Tetor 2015- Nė ambientet e Institutit Riinvest, ėshtė mbajtur konferenca pėr media: “Tė Dhėnat e Hapura Qeveritare: ēelės pėr transparencė, llogaridhėnie dhe shoqėri aktive”. Qėllimi kryesor i kėsaj konference ėshtė diskutimi i rėndėsisė sė tė dhėnave tė hapura qeveritare, dhe prezantimi i dokumentit udhėzues i cili paraqet gjendjen...

tetor 01, 2011

Invest in Kosovo

username
password