ĖSHTĖ PREZANTUAR RAPORTI MBI POTENCIALET EKONOMIKE NĖ VERI TĖ KOSOVĖS

Mitrovicė e Veriut, 21 prill 2015- Ėshtė prezantuar studimi i titulluar “Potencialet ekonomike nė veri tė Kosovės ”. Ky studim ėshtė pėrpiluar nga Instituti Riinvest si pjesė e projektit tė titulluar Zhvillimi i Veriut – Rritja e kapaciteteve konkurruese dhe zhvillimore tė Veriut tė Kosovės pėrmes ofrimit tė granteve pėr biznese, pėrmirėsimit tė...

tetor 01, 2011

Invest in Kosovo

username
password